Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ofertë- Set kopshti 3 në 1: Çadër kopshti, grill dhe karrigë gome

Kodi i produktit: 
PM_O3JIIAN5

149.90 

(-10%)

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Çadër kopshti 3M 6 Kënde e Gjelbërt

Madhësia e skarës: 26 x 12,5 cm

Madhësia e zonës së gatimit: 25 cm

Përmasat e 29.5 x 18.5 cm

Çantë për ftohjen e pijeve

Rrjeti i gatimit e kromit

Një skarë e lëvizshme që mund të përdoret në kopsht, gjatë kampimgut ose peshkimit.

Dimensionet e tij janë 26 x 12.5 cm

Çanten perveq bartjes se skares mund ta perdoreni edhe si ftohes per pije freskuese .

Pavarësisht nëse studioni, rrini me miqtë ose jeni duke pushuar, karrigia jonë me çanta pa fasule është shtesa perfekte për çdo dhomë. Moderne dhe elegante, kjo karrige ofron një sipërfaqe të butë, prej kadifeje për rehati të mahnitshme. Ngjyrat e modës rozë e ëmbël dhe blu nenexhik do të shtojnë ambientin e çdo dhome.

E shkëlqyeshme për përdorim të brendshëm

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit