Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ofertë- Set kopshti 3 në 1: Prerëse gardhi, spërkatëse, gërshërë kopshti

Kodi i produktit: 
PM_QSTBLL8H

99.99 

(-11%)

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Prerese gardhi VERTO është e lehtë dhe e rehatshme për bimët e krasitjes.

Lejon krasitjen e shkurreve, shkurreve dhe bimëve të tjera me një trashësi maksimale të kërcellit 16 mm.

Sharra verto ka mbrojtje nga ndezja aksidentale dhe mbrojtje nga thika në dorë.

Gjerësia maksimale e prerjes është: 450 mm

Fuqia: 600 W
Max. trashësia e prerjës: 16 mm
Gjerësia e prerjës: 450 mm
Gjatësia e tehut: 510 mm
Max. rrotullime: 1700 rpm
Zhurma: 98 dB

Spërkatës me 9 funksione VERTO lejon ujtjen të përshtatshëm të sipërfaqeve deri në 95 m2. Produkti është bërë prej plastike me cilësi të lartë, dhe sistemi i spërkatësit metalik garanton jetë të gjatë shërbimi të produktit. 9 mënyra të ndryshme të ujitjes lejojnë të zgjidhni rrjedhën më të mirë të ujit në formën e zonës për ujitje.

Gërshërë mbrojtëse të lehta dhe të përshtatshme me tehe çeliku, doreza alumini dhe pulla plastike me dy përbërës.Mikrodhëmbëzim special i kryer në një teh që lejon mbajtjen e degës gjatë prerjes.
Gjatësia 75 cm
Pesha 1060gr
Diametri 18 mm

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit