Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Ofertë- Set plazhi 4 në 1: Pishinë, Top plazhi, Krem mbrojtëse ndaj diellit dhe Çantë termosi

Kodi i produktit: 
PM_144MWH3N

54.30 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Set plazhi 4 në 1:
-Pishinë nga seria e INTEX Easy Set, e bërë nga materiali PVC- Poliester dhe një unazë/ rreth që fryhet lehtësisht.
Ka një diametër prej 244 x 61 cm
Kapaciteti: 1942 litra
Ngjyra: E kaltërt
Forma: E rrumbullakët
-Top plazhi Intex shumëngjyrësh me diametër 51 cm
-Kremi mbrojtës nga Pierre Cardin siguron lëkurës tuaj një nivel shumë të lartë mbrojtjeje kundër rrezeve të diellit.
-ÇANTË TERMOSI-C.B. EASY STYLE BACKPACK

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit