Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë dore Bigotti BG.1.10149-2

Kodi i produktit: 
PM_BBNOU352

49.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Orë elegante për meshkuj nga marka Bigotti, e punuar nga çeliku cilësor që nuk ndryshket dhe silikoni. Korniza e hirtë dhe rripat elegantë të kaltër kombinohen bukur me brendësinë në ngjyrë blu e cila përmban detaje duke përfshirë kalendar date, indekse të mëdha dhe tre kronografë. Ky aksesor është rezistent ndaj spërkatjeve të ujit dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Madhësia: 46 mm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

BIGOTTI

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit