Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Orë dore Bigotti BG.1.10195-5

Kodi i produktit: 
PM_7F33FJ57

36.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ora luksoze nga marka e njohur Bigotti është dizajnuar për gjininë femërore, me kornizë të punuar nga materiali cilësor i tunxhit, ndërsa rripat janë punuar nga materiali i çelikut inox.  Punon me mekanizëm të modelit Quartz, fushë funksionale, tregon datën, ditën dhe zonën e dytë kohore, i dizajnuar në atë mënyrë që bateria të ketë jetëgjatësi më të madhe. Xhami mineral dhe rezistencë ndaj spërkatjeve. Ky aksesor fantastik do të ndriçoj çdo veshje tuajën!

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

BIGOTTI

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit