Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë dore për femra Lee Cooper, LC07133.130

Kodi i produktit: 
PM_MHQ14Z13

49.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Orë dore origjinale nga brendi i njohur anglez LEE COOPER.

Ora vjen me kuti origjinale dhe ka 2 Vite garancion.

Mineral qelqi
Diametri 31
Gjinia femërore
Lloji i ekranit analog
Dial Color Cream
Dial Shape Round
Materiali i rastit Metal
Kutia Ngjyra e Artë
Materiali i brezit Metal
Ngjyra e kordonit ari
Marka Lee Cooper
Mekanizmi Bateri
Rezistencë ndaj ujit 3 ATM

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit