Orë dore për meshkuj Lee Cooper, LC07252.260

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 96237

Orë dore origjinale nga brendi i njohur anglez LEE COOPER.

Ora vjen me kuti origjinale dhe ka 2 Vite garancion.

49.00 

Vorrätig

Orë dore origjinale nga brendi i njohur anglez LEE COOPER.

Ora vjen me kuti origjinale dhe ka 2 Vite garancion.

Artikelnummer: PM_XAJ2PI1V Kategorie: Schlagwörter: , , , ,