Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë dore për meshkuj Lee Cooper, LC07252.350

Kodi i produktit: 
PM_T197BNK3

49.00 

(-29%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Orë dore origjinale nga brendi i njohur anglez LEE COOPER.

Nuk ka alarm
Xham Mineral
Gjinia mashkull
Bateria e tipit të punës (kuarc)
Pa Dritë
Dial Ngjyra e zezë
Diametri i kasës 43 mm
Materiali i rastit Metal
Ngjyra gri - argjend
Lloji i rastit Rrumbullakët
Ngjyra e kordonit Gri - Argjend
Kordoni Metal
Nuk ka kronometër
Lloji i orës Standard
I papërshkueshëm nga uji 3 ATM
Nuk ka kalendar

Ora vjen me kuti origjinale dhe ka 2 Vite garancion.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit