Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Orë e mençur Acme Activity Tracker ACT101

Kodi i produktit: 
PM_6S6U939D

28.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

ACME ACT101R matësi i aktivitetit të fitnesit vjen në tre ngjyra të ndryshme,si dhe përmban dizajn të shëndetshëm për tu përshtatur në mënyrë të përsosur në dore.

Përveç kësaj, ajo numëron hapat, distancën dhe kaloritë tuaja të djegura, informon për thirrjet në hyrje, si dhe mesazhet.

Të gjitha informacionet mund të arrihen nga një trokitje e lehtë në ekran ose shihet në aplikacionin celular.

Nuk ka nevojë të përmendet një karikim i përshtatshëm - thjesht hiqni shiritin dhe lidheni trupin e gjurmuesit në çdo vend elektronikë

Lloji i ekranit OLED
Madhësia e ekranit (HxV) 0.86 "
Accelerometer
Vibrim
Pedometër i integruar
Monitorimi i aktivitetit
Ndjekja e aktivitetit
Bluetooth
Gjurmues i aktivitetit
Bluetooth
Versioni Bluetooth v4.0
Jetëgjatësia e baterisë 7 dite
Materiali i rripit Termoplastik (TPE)
Ngjyra e produktit :Zeze
Buton prekës
Android 4.4 e lart, iOS 8.0+ dhe më lart, Bluetooth v4.0 dhe më lart
Njoftimet e kalendarit
Monitorimi i kalorive të djegura
Njoftimet e thirrjeve / mesazheve
Monitorimi i gjumit
Hapat dhe monitorimi në distancë
Alarm vibrues
Monitorimi i aktivitetit ditor
Paralajmërim anti-humbës

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

ACME

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit