Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Orë e mençur Acme Fitness Activity Tracker with heart rate ACT206

Kodi i produktit: 
PM_6HURRTU6

39.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Monitorues i rrahjeve të zemrës Automatik dhe manual
Mbrojtje nga goditjt
Versioni Bluetooth v4.0
Gjurmues i aktivitetit
Lloji i ekranit OLED
Madhësia e ekranit (HxV) 0.86 "
Ngjyra e produktit e zezë
Android 4.4 e lart, iOS 8.0+ dhe më lart, Bluetooth v4.0 dhe më lart
Monitorimi i gjumit
Njoftimet e thirrjeve / mesazheve
Paralajmërim anti-humbës
Hapat dhe monitorimi në distancë
Accelerometer
Vibrim
Pedometër i integruar
Jetëgjatësia e baterisë 7 dite
Bluetooth
Rezistent nga ujit 1m
Materiali i rripit Termoplastik (TPE)
Treguesit LED
Lloji i Baterisë Li-ion

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

ACME

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Orë e mençur Acme Fitness Activity Tracker with heart rate ACT206”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit