Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë e mençur Acme SW104

Kodi i produktit: 
PM_AGOM1H76

45.90 

(-23%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Lidhjet:Bluetooth v4.0
Kontrolli: Buton me prekje
Rrahjet e zemrës: Automatike dhe manuale
Sensorët: Përshpejtues, monitor optik i rrahjeve të zemrës
Mbrojtja: IP68
Rrip: I lëvizshëm
Karakteristika te tjera:
Modalitetet me shumë sporte, monitorimi i rrahjeve të zemrës, modaliteti i kursimit të energjisë, njoftimet e telefonatave, njoftimet e mesazheve, hapat dhe distanca, monitorimi i gjumit, kaloritë e djegura, alarmi vibrues, sensi i kyçit të dorës, njoftimet e kalendarit, përkujtues per ulje, kronometër, udhëzues i frymëmarrjes etj.
Pesha neto: 0.031 kg
Lloji i ekranit: IPS
Madhësia e ekranit (HxV): 33"
Lloji i baterisë: Li-Po
Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 10 ditë
Përputhshmëria: Android 4.4 e lart, iOS 8.0 e lart, Bluetooth v4.0 dhe më lart
Rezistenca ndaj ujit: 1 m
Materiali: Plastike
Materiali i rripit: Silikon
Gjerësia e rripit: 160-230 mm
Pesha: 31 g

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit