Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Orë e mençur Acme SW203, 1.4"

Kodi i produktit: 
PM_HA18IB55

49.99 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

I gjithë udhëtimi juaj i fitnesit në një orë: Acme SW203 Smartwatch! Dizajni elegant, luksoz dhe rezistent nga uji, fsheh një bollëk funksionesh të dobishme. Gjurmo hapat, stërvitjet, kaloritë, rrahjet e zemrës dhe shumë të tjera. Ky dizajn i thjeshtë do të përshtatet me çdo veshje, takime biznesi, udhëtime apo pushime. Mund të bëni dush, të notoni dhe të zhyteni deri në 1.5 m nën ujë duke e bartur këtë orë!

Pesha neto: 0.059kg;

Përputhshmëria: Android 5.0 e lartë, iOS 11.0 e lartë, Bluetooth v4.2 e lartë;

Mbrojtja IP68;

Ekran shumëngjyrësh: po;

Madhësia e ekranit: 1.40”;

Rrahjet e zemrës: automatike dhe manuale;

Ngarkimi nëpërmjet ngarkuesit magnetik USB;

Karakteristika te tjera:

Përkujtues për t'u ulur; gjurmimi i shëndetit të femrave; kapje e kamerës në distancë; gjej telefonin tim; kontrolli i muzikës në distancë; udhëzues i frymëmarrjes; fytyra të shumta ore; shfaqja e motit; presioni i gjakut; monitorimi i aktivitetit 24/7;

Rezistent nga uji: po;

Lloji i kontrollit: ekran me prekje dhe një buton;

Rrip i heqshëm: po;

Rezistent ndaj pluhurit: po;

Versioni i Bluetooth: V5.0;

Lloji i baterisë: Li-Po;

Jetëgjatësia e baterisë: 10 ditë;

Njoftimet e telefonatave/mesazheve: po;

Monitorimi i gjumit: po;

Hapat dhe monitorimi në distancë: po;

Monitorimi ditor i aktivitetit: po.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Modeli

ACME

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit