Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë e mençur MmeanIT M30 LADY

Kodi i produktit: 
PM_AR557547

37.90 

(-16%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Dukshmëri jashtëzakonisht e mirë dhe ndriçimi i ekranit 1.3 "(me prekje të plotë)
  Madhësia e orës 43 mm
  Pajisja me dizajn shumë elegant (shumë e lehtë)
  Funksionim afatgjatë i një baterie të rikarikueshme Li-ion (procesor i gjeneratës së re që kursen energji)
  Ngarkues me lidhës magnetik
  Byzylyk i këmbyeshëm me sistemin e ndryshimit të shpejtë (gjerësia 20 mm)
  Monitorimi i funksioneve trupore (hapat, pulsi, gjumi)
  Mbështetje multi sportive
  Informacion për thirrjet dhe mesazhet
  Lidhja wireless BT, vibra, sensori G
  Kontrolloni audio muziken përmes Bluetooth
  Kontrolli i kamerës përmes Bluetooth
  Fytyra të këmbyeshëm të orës (2 tema themelore + tema shtesë që mund të shkarkohen përmes aplikacionit dhe aftësia për të vendosur foto në ekranin e orës).

  Shiko më shumë

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Koha e dërgesës

  Shiko më shumë

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit