Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë për meshkuj Calvin Klein K2N281C6

Kodi i produktit: 
PM_PJKF3R6M

325.00 

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ky model Calvin Klein ka një lëvizje kuarci. Kutia është prej çeliku inox rezistent me një diametër prej 42 mm (gjerësia e kasës pa kurorë), një lartësi këllëfi 12 mm e shoqëruar me një numërues argjendi. K2N281C6 vjen me një rrip lëkure të kombinuar me një kapëse të palosshme. Kjo orë dore ka edhe kristal mineral. Për më tepër, ky Model Calvin Klein është i papërshkueshëm nga uji deri në 5 bar (50 metra) ose DIN 8310 dhe ka funksionet e mëposhtme: Data, Ora, Minuta, Sekonda, Kronografi.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

Calvin Klein

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit