Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë për meshkuj STORM HYDRON V2 RUBBER SLATE

Kodi i produktit: 
PM_1Z5F8U5O

230.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ora Hydron V2 është një orë e qëndrueshme për burra prej çeliku inox të krehur, e përfunduar rreth kornizës me vida në secilin prej shënuesve 10-minutësh. Kutia e saj është e siguruar me shpatulla të forta dhe fytyra e saj është xhami e fortë mineral. Forma ka shenja minimale dhe dy funksione të datës dhe kohës 24 orë të vendosura vertikalisht. Ky dizajn i kasës së hapur është 50 m rezistent ndaj ujit.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

STORM

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit