Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Orë për meshkuj Tissot RACING-TOUCH T002.520.11.031.00

Kodi i produktit: 
PM_19C9TE6H

609.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Orë elegante për meshkuj nga Tissot, e përshtatshme për biznes dhe argëtim. Ora ka një këllëf inox me kristal safiri dhe një rrip inox. Detajet tërheqëse kontribuojnë në dizajnin sportiv të orës, pavarësisht nga kyçi i cilit është i veshur.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Modeli

Tissot

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit