,

Oret E Fundit Te Ce Guevares

Disponueshmëria:

Ka stok


5.00 

Ka stok

Krahasoni

Për herë të parë bëhen publike dokumentet sekrete të CIA-s për kapjen dhe vrasjen e Che Gueavrës.          -Viti I botimit: 2008      -Faqe:162   – Autori:Fabio Giovanini

SKU: PM_2JQWS1QW Kategori: , Etiketa: , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Oret E Fundit Te Ce Guevares”

Nuk ka ende komente.