Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Paisje për not Intex 55609

Kodi i produktit: 
PM_B9FYBP3J

0.81 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Karakteristikat:

Kur zhyten në ujë është një grup i veshëve të përshtatshëm dhe prizave të hundës.

Prizat e veshit janë një material i butë, shkarkimi i rrjedhjes së ujit në vesh gjatë notit.

Prizat e hundës (kapëse hundësh) janë një material fleksibël, do të futen fort në hundë.

Ju mund të shijoni një notim dhe të luani në ujë, ujë pa hyrë në vesh dhe hundë në këtë gjë

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

Intex

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Paisje për not Intex 55609”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit