Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Palomino

Kodi i produktit: 
PM_PHMVKTX4

11.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bukuroshja Samanta Tejlor, në pamje të parë një femër e lumtur dhe e suksesshme, në të vërtetë është e brengosur, duke përjetuar thellë dhimbjen e ndarjes me burrin, që e çon në një shembje të papritur të gjithçkaje që dukej e patundur. E vetmja rrugëdalje ishte të ndryshonte rrethanat, të pushonte në fermë, të shkundte nga vetja si pluhur gjithë të kaluarën. Por për Samantën fati kishte përgatitur një surprizë të shkëlqyer – një dashuri të re me kaubojsin Tate Jordan, për të cilën ia vlente të ëndërroje.          -Viti I botimit: 2011      -Faqe:416   - Autori:Danielle Steel

Shiko më shumë

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Modeli
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “Palomino”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit