Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

PANAIRI I KOTESIVE VOL 2

Kodi i produktit: 
PM_2ZFE65BX

11.00 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Beki Sharp, një vajzë jetime dhe e varfër, i vë vetes qëllimin për të ngjitur me çdo kusht shkallët e shoqërisë londineze në sajë të zgjuarsisë së saj. “Panairi i kotësive” u botua fillimisht në vitet 1847–1848, për të satirizuar shoqërinë e fillimit të shekullit të 19-të. Romani, i përkthyer në shumë gjuhë të botës, tashmë konsiderohet klasik dhe ka frymëzuar një numër të madh adaptimesh kinematografike. Viti: 2014 Faqe: 456 Autori: WILLIAM M THEKER

Më shumë informata

Peshë 0.8 kg
Lloji

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit