Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

PANEL PËR SY WIBO

Kodi i produktit: 
PM_BJH37122

4.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Nëse e doni kozmetikën me shumë qëllime, patjetër që do të pëlqeni Paletën Fshehëse 4in1 nga Wibo. Aq shumë përfitime në një produkt, zbatimi i të cilit është aq i përshtatshëm dhe i këndshëm sa kërcënon varësinë! Paleta përmban katër ngjyra fshehëse të pigmentuara rëndë për të maskuar lloje të ndryshme të papërsosmërive të lëkurës. Roza eleminon rrathët e errët nën sy, jeshile mbulon skuqjen dhe kapilarët e thyer, bezha e çelët zvogëlon shfaqjen e puçrrave dhe bezha e errët është perfekte për konturimin e fytyrës. Falë këtij kombinimi, ju jeni në gjendje të merrni një çehre të patëmetë pa rrezikun e tendosjes së fytyrës dhe bllokimit të poreve. Kozmetika ka një formulë kremoze që përhapet në mënyrë të përsosur duke përdorur një sfungjer të lagur

Shiko më shumë

Më shumë informata

Modeli

WIBO

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Bëhu i pari që komenton “PANEL PËR SY WIBO”

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit