Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Pantolla pune high vision orange XL

Kodi i produktit: 
PM_I661LUZJ

26.60 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pantallona pune me shikim të lartë NEO të bëra me material të qëndrueshëm me cilësi të lartë Oxford 300D. Pantallonat me shikueshmëri të lartë janë një zgjidhje praktike për rritjen e sigurisë duke treguar vizualisht praninë e përdoruesit në dritën e ditës dhe natën nën dritat e fenerëve. Qepur nga materiali fluoreshent i qëndrueshëm ndaj ujit, me elementë reflektues që sigurojnë shikueshmëri. Falë shtresave të ngjitura, si dhe materialit izolues me një rezistencë ndaj ujit prej 1000 mm, ju mund të punoni në pantallona edhe në mot me shi.

Më shumë informata

Modeli

Neo tools

LLOJI I VESHMBATHJES PËR PUNË

Koha e dërgesës

Shteti

Prodhuesi

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente.

Bëhu i pari që komenton

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Shporta ime

Nuk ka produkte në shportë.

Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit