, ,

Pantolla pune me kaish Premium

Disponueshmëria:

Ka stok


43.43 CHF

Ka stok

Krahasoni

Produkti në gjunjë ka përforcime të bëra nga materiali i qëndrueshëm (Cordura). Pantallonat NEO TOOLS garantojnë komoditet të lartë në punë, përbëhet nga faktorë të tillë si: material me cilësi të lartë, xhepa të gjerë, brez elastik dhe gjunjë të përforcuar.

Materiali: 100% pambuk

Pesha: 255 g/m2

Madhësit: M/L/XL

SKU: PM_13F3ZEF2 Kategori: , , Etiketa: , , ,

Bazuar në 0 komente

0.0 Në përgjithësi
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Pantolla pune me kaish Premium”

Nuk ka ende komente.