Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Al Haramain L'Aventure, 100ml

Kodi i produktit: 
PM_AAGP7MGR

48.72 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

L`Aventure është një aromë luksoze për meshkuj, e cila hapet me elemi, limon dhe bergamot. Në brendësinë e tij do të ndjeni jaseminin e kombinuar me zambak lugine dhe tone drunore, ndërsa në fund, patchouli, qelibari dhe misku e përmbyllin përbërjen.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit