Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Al Haramain L'Aventure, 30 ml

Kodi i produktit: 
PM_LM44D468

25.28 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

L`Aventure nga marka e njohur Al Haramain është një aromë tejet e veçantë, krijuar posaçërisht për meshkujt që dëshirojnë të jenë në qendër të vëmendjes. Përbërja e parfumit kombinohet nga notat e freskëta të limonit, bergamotit, jaseminës, zambakut të lugjeve, patchoulit, drurit amber dhe miskut. Parfumi elegant u lansua në treg në vitin 2016.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit