, ,

Parfum Armaf Club De Nuit Intense Man, 150 ml

Disponueshmëria:

S’ka stok


61.99 

S’ka stok

Krahasoni

Club De Nuit Intense Man Parfum By Armaf është një aromë frutash aromatike për meshkuj.

Notat kryesore janë ananasi, limoni, bergamoti, rrush pa fara e zezë dhe molla.

Notat e mesme janë thupër, jasemini dhe trëndafili.

Notat bazë janë Ambergris, Musk, Patchouli dhe Vanilja.

SKU: PM_8V561UF2 Kategori: , , Etiketa: ,