Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Parfum Armani Acqua Di Gio Man Eau de Toilette 50ml

Kodi i produktit: 
PM_CPO8NFR7

64.99 

(-19%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Acqua Di Gio Acqua është një aromë e freskët "fouger" për meshkuj. Parfumi kombinon notat e detit, bergamotit, mandarinave jeshile, rozmarinës, livandës, selvisë, qelibarit, minerale, patchoulit dhe miskut. Shtoni sharm & freski trupit tuaj me parfumin nga marka italiane Armani!

  Më shumë informata

  Lloji i parfumit

  Meshkuj

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit