Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Bleu De Chanel, 3x20 ml

Kodi i produktit: 
PM_16P9W3IR

117.57 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Bleu De Chanel është parfum unik, i krijuar në vitin 2018 veçanërisht për ata që pëlqejnë notat aromatike dhe të drunjta. Aroma elegante e parfumit, vjen nga përzierja e lëvoreve të limonit, bergamotit, mentes, livandës, barbarozës, notave jeshile, ananasit, kedrit, drurit sandali, fasuleve tonka dhe drurit qelibar në përbërje. Me parfumin nga marka e njohur franceze Chanel ju do të ndjeni freski dhe gjallëri si asnjëherë më parë!

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit