Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Parfum Burberry Her Eau de Parfum Spray 50ml

Kodi i produktit: 
PM_46L6LP1U

79.22 

(-11%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Burberry Her Eau de Parfum është aroma e parë gustator e Burberry me një kthesë britanike. Duke mbartur stilin, energjinë, optimizmin dhe krijimtarinë e lehtë të qytetit të Londrës, Burberry Her është një parfum i bukur, i guximshëm, pafundësisht i gjallë, që shpërthen me jetë. Një hapje e lëngshme e notave të kuqe dhe të errëta të manaferrave hap rrugën për një akorde të bardhë druri të shndritshme, e cila mbetet afër lëkurës përmes tharjes kremoze. Aroma perfekte për londinezët, si dhe për londinezët në zemër, ky është një interpretim pa falje femërore i një teme lulesh-frute me nuanca gustator.

  Deri në paketim, Burberry Her është i mbushur me shpirt londinez. Luksoze, por e nënvlerësuar në të njëjtën kohë, shishja e qelqit është frymëzuar nga një dizajn arkivor aromash Burberry. Si e tillë, ajo mbart trashëgiminë e kësaj shtëpie legjendare britanike.

  Shënime
  Notat kryesore: rrush pa fara e zezë, boronicë, mjedër;
  Notat e zemrës: akordi jasemini, akordi vjollce;
  Notat bazë: drurë të bardhë, myshk, qelibar i thatë.

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Lloji i parfumit

  Femra

  Koha e dërgesës

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Pranverore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit