Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight Eau De Parfum , 75ml

Kodi i produktit: 
PM_QL3W183L

57.18 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Rezultati i imazhit për Eau De Parfum Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight
Ndërsa një trëndafil lulëzon, ai hapet duke na treguar bukurinë e tij natyrore dhe ndan aromën e tij tërheqëse. Të freskëta si aromat e përtëritura të pranverës, notat jeshile të vesës kombinohen me myshqet e bardha me lule sensuale, të njohura si ari i parfumerit, për t'u martuar me një zemër trëndafili prej kadifeje, duke krijuar një aromë që çdo grua do ta pëlqejë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit