Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Calvin Klein One Shock for her 100ml

Kodi i produktit: 
PM_ZK5X3K7U

24.22 

(-19%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një nga aromat më të suksesshme nga Calvin Klein është CK One, aroma unisex agrume e vitit 1994. CK One Shock është një surprizë për të gjithë adhuruesit e linjës CK One. Nuk është një edicion unisex, por dy kompozime të veçanta orientale: CK One Shock For Her dhe CK One Shock For Him. CK One Shock For Her është një aromë e pasur orientale - lulesh me notat e sipërme të lule pasionit, bozhure rozë dhe lulekuqe. Zemra e saj është e përbërë nga jasemini femëror, narcisi, manaferra dhe kakao e errët. Baza përbëhet nga qelibar, vanilje, myshku dhe paçuli.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Prodhuesi

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit