Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Parfum Carolina Herrera 212 Sexy Eau de Parfum Spray 100ml

Kodi i produktit: 
PM_Y349Z9U6

100.15 

(-10%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Carolina Herrera 212 Sexy Eau de Parfum është një aromë lehtësisht e ëmbël dhe tërheqëse e sugjeruar për gratë, që përmban notat e sipërme freskuese të portokallit të mandarinës dhe bergamotit, të pranishme gjithashtu në klasiken Carolina Herrera 212 NYC. Përveç kësaj, hapja përfshin një prekje pikante të piperit rozë. Një zemër me lule e gardianisë, luleve, pelargoniumit dhe trëndafilit e shoqëruar me karamele pambuku i shton një prekje simpatike aromës. Një bazë e ëmbël e vaniljes dhe karamelit së bashku me notat shtesë të myshkut, drurit të sandalit, paçulit dhe manushaqes e mbështjell parfumin me një prekje të veçantë.

  Kjo aromë orientale me lule ruhet në një shishe që kombinon metalin dhe qelqin, me tonet rozë dhe elegante rozë gold. Aroma është sensuale dhe magnetike, e përshtatshme për një prani dhe personalitet të fortë.

  Shënime
  Notat kryesore: piper rozë, portokalli mandarinë dhe bergamot;
  Notat e zemrës: karamele pambuku, gardiania, lule, pelargonium dhe trëndafil;
  Notat bazë: vanilje, myshku, dru sandali, karamel, paçuli dhe manushaqe.

  Më shumë informata

  Prodhuesi

  Shteti

  Lloji i parfumit

  Femra

  Koha e dërgesës

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Pranverore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit