Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Carolina Herrera 212 VIP Rose, 80 ml

Kodi i produktit: 
PM_LB14YF7L

70.80 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Aroma supozohet se mishëron magjepsjen, elegancën dhe atmosferën argëtuese të ahengjeve në modë të Nju Jorkut. Përbërja përshkruhet si e freskët, sensuale dhe femërore.

Notat kryesore janë nota shampanje dhe frutash; nota e mesme është Peach Blossom; notat bazë janë Musk i Bardhë, Nota Druri dhe Amber.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit