,

Parfum Creed Love In Black Eau De Parfum, 75 ml

Disponueshmëria:

Vorrätig


ID: 126928

310.22 

Vorrätig

Love in Black nga Creed është një aromë me lule për femra. Love in Black u lançua në vitin 2008. Love in Black u krijua nga Olivier Creed dhe Erwin Creed. Notat kryesore janë vjollca italiane, kedri i Virxhinias dhe lulet e egra; notat e mesme janë iris, Musk dhe Karafil; notat bazë janë rrush pa fara e zezë dhe trëndafili bullgar.

Artikelnummer: PM_XA5PXE4L Kategorien: , Schlagwörter: , ,