Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Davidoff Odyssey Eau De Parfum 100 ml

Kodi i produktit: 
PM_68VX8F2H

38.57 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Eau de Parfum është një aromë gustator me lule që ndjehet e ëmbël dhe freskuese në të njëjtën kohë. Një interpretim i ri i klasikes Davidoff që përmban një element yll: mandarinë jeshile me burim etik dhe të zgjedhur me kujdes nga Brazili. Një zemër e lëngshme dhe frutash e mangosteenit i shton një prekje të ëmbël aromës, e cila intensifikohet më tej me një bazë notash druri dhe lulesh ekzotike. Parfumi nxjerr një prani ekzotike dhe të parezistueshme, që është njëkohësisht shumë e dëshirueshme dhe fuqizuese.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit