Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Parfum Dior Homme Intense Eau de Parfum 150ml

Kodi i produktit: 
PM_IS9M87A8

139.99 

(-13%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

  Përshkrimi

  Parfumi Dior Homme Intense EDP zbulon madhështinë dhe sofistikimin ekstrem të një eau de parfum elegant dhe të fuqishëm. Intensiteti nuhatës  përmirësohet nga një aspekt sensual Ambery dhe një bazë druri e çmuar. Një skenar me aromë sensuale, gjurmët e të cilit ju tërheqin.

  Më shumë informata

  Koha e dërgesës

  Prodhuesi

  Shteti

  Vlerësimet e klientëve

  Nuk ka ende komente.

  Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

  newsletter

  "*" indicates required fields

  Emri:*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Shporta ime

  Nuk ka produkte në shportë.

  Llogaria ime
  Shporta
  Lista e dëshirave
  Kategoritë
  Auto
  Teknologji
  Veshmbathje
  Kozmetikë
  Vichy
  Grim
  Kujdes oral
  Kujdes për flokë
  Kujdes për lëkurë
  Kujdes personal
  Parfum
  Sete
  Aksesorë
  Fëmijë
  Shëndetësi
  Shtëpi
  Vegla pune
  Sport
  Pije
  Librari
  Prodhime Vendore
  Zbritjet Verore
  Ndryshoni monedhën:

  Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

  Instaloni
  ×
  envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
  Aktivizo Njoftimet    Ne rregull Jo faleminderit