Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Dior Sauvage Eau De Parfum, 60 ml

Kodi i produktit: 
PM_Q752844V

96.33 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Freskia e fuqishme e Sauvage nxjerr në pah aspekte të reja sensuale dhe misterioze, duke u rinovuar mjaft me nënshkrimin e një kompozimi gjenial. Bergamoti kalabrian, i lëngshëm dhe i gjallë si kurrë më parë, fton nota të reja pikante për të shtuar plotësinë dhe sensualitetin, pasi gjurmët e ambroksit me drurë të Ambroxan® janë mbështjellë me thekset e tymosur të vaniljes absolute të Papua Guinesë së Re për më shumë burrëri. François Demachy, Krijuesi i Parfumeve të Dior, mori frymëzim nga shkretëtira në orën magjike të muzgut. I përzier me freskinë e natës, ajri i djegur i shkretëtirës nxjerr aroma të thella. Në orën kur dalin ujqërit dhe qielli digjet, shpaloset një magji e re.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit