Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Parfum Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum, 50ml

Kodi i produktit: 
PM_743SL9KE

69.50 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

The One For Men Eau de Parfum nga Dolce & Gabbana, një nënshkrim i jashtëzakonshëm mashkullor oriental, ofron një përvojë nuhatjeje më intensive që do të kënaqë ekspertin e parfumeve. Mashkullore dhe magnetike, kjo aromë jashtëzakonisht intensive bie menjëherë në sy si një manifestim i karizmës dhe sofistikimit.

Një fillim elegant dhe i gjallë i grejpfrutit, koriandrit dhe borzilokut zbulon nënshkrimin pikant oriental të aromës. Notat e ngrohta dhe pikante të xhenxhefilit dhe kardamomit përzihen me ëmbëlsinë e parezistueshme të luleve të portokallit, ndërsa e mbështjellin atë me një mashkulloritet magjepsës. Në sfond, pasuria e thellë e duhanit, sensualiteti i notave të qelibarit dhe ngrohtësia e drurit të kedrit zbulojnë një gjurmë të fuqishme dhe të qëndrueshme.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit