Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau De Cologne Acqua Di Parma Colonia, 50 ml

Kodi i produktit: 
PM_GT59886G

77.80 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Acqua Di Parma Colonia Essenza Eau De Colonge | PLUGnPOINT. Aroma e njohur e Colonia-s është një klasik modern që mishëron të gjitha vlerat tradicionale të Colonia-s, megjithatë përfaqëson diçka të re dhe unike. Përbërësit më të çmuar natyrorë kombinohen së bashku në një aromë druri me aromë agrume me një personalitet të fortë. Kjo aromë e mbrëmjes i jep elegancë të menjëhershme veshjes suaj të sofistikuar.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit