Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau De Cologne Acqua Di Parma Colonia Club, 100 ml

Kodi i produktit: 
PM_DW19B3XX

94.59 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Një interpretim nuhatës i rafinuar dhe elegant i Këlnit klasik italian. Një aromë që mishëron me stil anën më bashkëkohore të stilit të jetesës italiane. Notat karakteristike të sipërme të agrumeve të kombinuara me neroli, nenexhik dhe galbanol zbulojnë një freski novatore në zemër. Notat aromatike të barbarozës dhe livandës janë përmirësuar nga notat bazë drusore të vetiverit Haitian, dhe akordi i pasur i myshkut dhe ambergut. Për zotërinë që e përjeton jetën me pasion dhe dëshiron të kënaqet me freskinë e kësaj arome në çdo kohë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shteti

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit