Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau De Cologne Jo Malone Grapefruit, unisex, 30ml

Kodi i produktit: 
PM_5SOPE42S

71.88 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Korije të bollshme grejpfruti në Spanjën bregdetare. Rozmarina, nenexhiku dhe pimentoja i shtojnë një pikanizëm të përsosur natyrës së ndritshme dhe me diell të grejpfrutit. Ngritëse dhe freskuese.

Rreth aromës: cologne Jo Malone London janë të destinuara për t'u kombinuar. Kjo do të thotë që ju mund të shtresoni dhe përzieni më shumë se një aromë për të krijuar aromën tuaj unike, individuale. Spërkatni parfumin me bollëk dhe shtrojini me produkte banje dhe trupi për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e aromës.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit