Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau De Parfum 212 Vip Black, 50 ml

Kodi i produktit: 
PM_L99S78M7

54.58 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Carolina Herrera 212 VIP Black For Men Eau de Parfum është një furçë aromatike e krijuar nga mjeshtrit e parfumeve Anne Flipo dhe Carlos Benaim në vitin 2017. Një riinterpretim i origjinalit Carolina Herrera 212 VIP Men, ky version është edhe energjik dhe pikant. E përshtatshme si për ditën ashtu edhe për natën, kjo parfum përmban nota të kundërta që nxjerrin vetëbesim. Aroma hapet me absintin e guximshëm dhe anise të shoqëruar me kopër dhe zhvillohet në një livando të butë. Baza e parfumit përmban lëvozhgën më të thellë të vaniljes së zezë së bashku me myshkun për një prani intensive.

Shishja shfaq kontrastet që ndodhin në aromë, një gotë e lehtë e tejdukshme që evoluon në një ton të errët. Një aromë e paparashikueshme e përshtatshme për ditën, natën dhe kurdoherë që ka festë!

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit