, ,

Parfum Eau De Parfum 212 Vip Black,100 ml

Disponueshmëria:

S’ka stok


78.96 

S’ka stok

Krahasoni

Carolina Herrera 212 VIP Black For Men Eau de Parfum është një furçë aromatike e krijuar nga mjeshtrit e parfumeve Anne Flipo dhe Carlos Benaim në vitin 2017. Një riinterpretim i origjinalit Carolina Herrera 212 VIP Men, ky version është edhe energjik dhe pikant. E përshtatshme si për ditën ashtu edhe për natën, kjo parfum përmban nota të kundërta që nxjerrin vetëbesim. Aroma hapet me absintin e guximshëm dhe anise të shoqëruar me kopër dhe zhvillohet në një livando të butë. Baza e parfumit përmban lëvozhgën më të thellë të vaniljes së zezë së bashku me myshkun për një prani intensive.

Shishja shfaq kontrastet që ndodhin në aromë, një gotë e lehtë e tejdukshme që evoluon në një ton të errët. Një aromë e paparashikueshme e përshtatshme për ditën, natën dhe kurdoherë që ka festë!

SKU: PM_HDZZX7FM Kategori: , , Etiketa: , ,