,

Parfum Eau De Parfum Acqua Di Parma Camelia, 100 ml

Disponueshmëria:

Ka stok


156.71 

Ka stok

Krahasoni

Me bukurinë e saj të hollë, kamelia, e njohur edhe si trëndafili oriental, është e dashur në të gjithë Lindjen e Largët si një simbol i pastërtisë dhe dashurisë së përjetshme. Aroma elegante e luleve rikrijohet dhe kombinohet me notat e bergamotit, manjolisë, sherebelës së pastër dhe sambakut të jaseminit për një aromë të sofistikuar dhe magjepsëse.

SKU: PM_KQQ6IBNN Kategori: , Etiketa: , ,