Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau De Parfum Acqua Di Parma Sakura, 100 ml

Kodi i produktit: 
PM_RHO1GRQM

164.20 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Pasuria e lules sakura rikrijohet dhe kombinohet me notat e bergamotit, piperit rozë dhe sambakut të jaseminit në një aromë që ngjall spektaklin e pemëve të lulëzuara të qershisë. Notat e hollësishme dhe magjepsëse të lules së vogël dhe të brishtë sublimohen nga notat tona të fuqishme të agrumeve për një kombinim artistik të paharrueshëm.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit