Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau de Parfum Amouage Reflection, 100ml

Kodi i produktit: 
PM_QTZ6924U

209.41 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Buqeta me lule të tilla si Freesia dhe Water Violet në krye është një aromë e rëndësishme që është vërtet femërore. Në mes, aroma lulëzon me Jasemin dhe Magnolia, ndërsa druri i sandalit që pranon plotësisht mbështjell Amberin dhe Cedarin me një freski të këndshme dhe frymëzuese.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Shteti

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit