Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau De Parfum Giorgio Armani Air Di Gioia,100 ml

Kodi i produktit: 
PM_4YH6UEAK

80.04 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Ocean di Gioia është një version i ri i famshëm i parfumit Acqua di Gioia (2010).

Autorët e buqetës kanë kombinuar nuancat e luleve dhe frutave në një formulë nuhatëse. Në buqetë mbretëron zambak uji dhe trëndafila të ndriçuar nga një freski e gjallë e zambakut të luginës.

Aroma magjepsëse me një sensualitet të rafinuar të formuar falë akordeve të drurit, të sandalit dhe miskut. Ocean di Gioia e vesh gruan në një vello freskuese dhe sensuale për të ndjerë fuqinë e saj joshëse.

Aroma përputhet në mënyrë të përkryer me pamjet e verës dhe lë gjurmë të vazhdueshme.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Koha e dërgesës

Prodhuesi

Shiko më shumë

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit