Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Eau de Toilette Cacharel Noa 100 ml

Kodi i produktit: 
PM_WY349N6M

55.00 

S’ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Aroma e dashurisë dhe shpresës. Një mrekulli, zbulimi i gjithë intensitetit dhe pasurisë falë një arome që është si nektari i marrë nga vetë zemra e aromës së Noes. Eliksir, i pasur dhe sensual, verbues dhe elegant. Noeja është si një lule që zhvillon dhe siguron nektarin e saj ... Si një frut i pjekur që shpërthen nën rrezet e diellit, dhe pasuria dhe fuqia e aromës së saj depërtojnë në ajër. Shishja simbolizon një margaritar që ngjall përjetësinë e jetës dhe hapjen. Simbol i një planeti të lumtur - një glob i rrumbullakët plot njerëz të lumtur që duan të jenë së bashku. Topi brenda simbolizon një zemër që endet dhe kërkon paqe në tokë.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit