Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 
Ofertë!

Parfum Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Toilette, 40ml

Kodi i produktit: 
PM_9S1FGRZ3

53.90 

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Jean Paul Gaultier Le Male Eau de Toilette është një aromë jokonvencionale orientale fougere që ndihet freskuese dhe e ëmbël në të njëjtën kohë. E ndërtuar me aroma të kundërta, aroma përmban notat jeshile të artemisias dhe nenexhikut të shoqëruar me kardamom, livando dhe bergamot me gaz. Një zemër kanelle pikante dhe qimnon së bashku me lule portokalli mundëson një ndjesi rehati. Pastaj, një bazë më e thellë dhe më e ngrohtë e vaniljes së ëmbël përzihet në mënyrë harmonike me notat e deklaratave të kokrrës tonka, qelibarit, drurit të sandalit dhe kedrit. Si rezultat, çdo spërkatje nxjerr karizëm të freskët dhe sensuale afatgjatë.

Shishja i bën homazh marinës, një figurë që ka qenë gjithmonë një frymëzim i krijimeve të Jean Paul Gaultier.

Shënime
Notat kryesore: livando, nenexhik, kardamom, bergamot dhe artemisia;
Notat e zemrës: kanellë, lule portokalli dhe qimnon;
Notat bazë: vanilje, fasule tonka, qelibar, dru sandali dhe kedri.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit