Llogaria ime
|
|
|
Shporta e blerjes
0.00 

Parfum Narciso Rodriguez NARCISO Ambrée Eau de Parfum 50ml

Kodi i produktit: 
PM_6Q32DM1F

78.90 

(-12%)

Ka stok

Transporti falas në Kosovë mbi vlerën 30 EUR.
Pagesë me të gjitha llojet e kartelave, para në dorë, transfer bankar.

Produkte të ngjashme

Përshkrimi

Narciso Rodriguez Narciso Ambree është një aromë shkëlqyese që përmban nota enigmatike të frymëzuara nga ngrohtësia e gjallë e lëkurës delikate të diellit. Kjo aromë joshëse hapet me thekse të ëmbla lulesh, që derdhen në zemrën e mykur të Narciso-s, të shoqëruar nga notat e qelibarit, frangipanit dhe ylang-ylang-it, duke u vendosur më në fund në një tharje të këndshme të mbushur me dru kedri. Ambree është një aromë sensuale, magnetike dhe e sigurt.

Shiko më shumë

Më shumë informata

Prodhuesi

Shteti

Koha e dërgesës

Shiko më shumë

Vlerësimet e klientëve

Nuk ka ende komente

Regjistrohuni në buletinin Pema Mall

newsletter

"*" indicates required fields

Emri:*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Llogaria ime
Shporta
Lista e dëshirave
Kategoritë
Auto
Teknologji
Veshmbathje
Kozmetikë
Vichy
Grim
Kujdes oral
Kujdes për flokë
Kujdes për lëkurë
Kujdes personal
Parfum
Sete
Aksesorë
Fëmijë
Shëndetësi
Shtëpi
Vegla pune
Sport
Pije
Librari
Prodhime Vendore
Zbritjet Verore
Ndryshoni monedhën:

Shtoni PemaMall në ekranin tuaj bazë

Instaloni
×
envelopechevron-down icon-angle icon-bars icon-times
Aktivizo Njoftimet Ne rregull Jo faleminderit